Lagaminą kraunant…

 Apie būtinus dalykus kelionėje rašėme čia , bet neretai kelionės metu mums pritrūksta smulkmenos, apie kurią nepagalvojome kraunant lagaminą. Tikimės, jog mūsų patarimai padės Jums to išvengti.

1.      Prieš kraunantys patikrinkite oro s1lygas Jūsų kelionės tiksle, pagalvokite apie savo poilsio charakterį – ar daug vaikščiojimo (mieste ar labiau kalvose/kalnuose?), o gal labiau poilsis prie vandens (paplūdimiai smėlėti ar akmenuoti?) ir t.t.

2.      Pagal poilsį supakuokite  tinkamą avalynę – pliažui/prie baseino, ilgiems pasivaikščiojimams mieste, kalnų turizmui. Didžiausius pagal gabaritą batus apsiaukite kelionei, kad neužimtų vietos lagamine.

3.      Pakuojant rūbus apgalvokite dėvimus komplektus, užtikrinkite, jog palaidinės/marškiniai tiktų ir prie šortų, ir prie sijono, ir prie kelnių. Taikoma ir avalynei.

Taip sutaupysite vietos lagamine, o nuotraukose kiekvieną dieną atrodysite kitaip 😊

4.      Įsivaizduokite save kelionėje, atskirose situacijose – pvz. „Guliu prie baseino, deginuosi- ko man reikia (kremo nuo saulės, skrybelės, tinkamos avalynės, knygos/sudoku i.t.t.). Kuo daugiau situacijų apgalvosite- tuo tikimybė pamiršti kažko svarbaus bus mažesnė.

5.      Pakuojant kosmetines medžiagas- skrendant lėktuvu patariame įsidėti į atskirus vienkartinius maišelius (retai, bet kartais skrydžio metu kažkas išsilieja, maišelis apsaugos Jūsų rūbus).

PS Google Play/Apple store galima rasti daug pakavimą palengvinančių aplikacijų.