Itaka pažintinės kelionės

Iškyla ant uolų

#Madeira #Vasara2023 #Žiema22/23

Atraskite amžinojo pavasario salą! Visos nakvynės
viename viešbutyje, puikiai paruoštas, vaizdingas maršrutas. Programa
taip pat apima vizitą į salos sostinę, spalvingą turgų, Madeiros vyno
degustavimą ir kelionę į cukranendrių perdirbimo fabriką.

Daugiau >>>

Faraonų lobiai

#Egiptas #Žiema22/23

Nuostabi kelionė į Egipto dievų pasaulį, vedanti per vietas, kuriose galėsite išvysti vertingiausius faraonų lobius. Kruizas iš Asuano į Luksorą patogiu kruiziniu laivu – plaukiojančiu viešbučiu.

Daugiau >>>

Pažadėtoji žemė

#Izraelis #Žiema22/23

Puikus kultūros paveldas, įdomi istorija, biblinės vietos ir įdomūs istorijos paminklai – visa tai per puikiai suplanuota „Izraelio savaitę”, kurios metu galima susipažinti su įdomiausiomis šios nuostabios šalies vietomis.

Daugiau >>>

Milanas

#Italija #Vasara2023

Šis elegantiškas didmiestis, siūlo begalę būdų smagiai praleisti laiką. Aplankykite įdomiausias galerijas, muziejus ir bažnyčias. Pasivaikščiokite po ikoniškas mados sostinės vietas!

Daugiau >>>

Saugokitės trolių!

#Norvegija #Vasara2023

Neabejotina Norvegijos vizitinė kortelė ir simbolis – galingieji fjordai – vienas didžiausių gamtos pasaulio simbolių. Puikius vaizdus ir nepamirštamus įspūdžius garantuoja garsiausi iš jų: Geirangerfjordas ir Sognefjordas.

Daugiau >>>

Balkaniškoji laiko mašina

#Albanija #Vasara2023

Kelionė po Balkanus ir nuostabiąją Dalmatijos pakrantę – tai puiki proga susipažinti su regiono kultūriniais lobiais. Programoje – svarbiausi regiono istoriniai paminklai!

Daugiau >>>

Paryžius

#Prancūzija #Vasara2023 #Žiema22/23

Kruizas Senos upe, kurio metu galima mėgautis nuostabiais ir romantiškais vaizdais. Vietos, kur buvo kuriama Europos istorija, ir žymiausius praeities laikų žmones menantys istoriniai paminklai leidžia pajusti nepakartojamą miesto atmosferą.

Daugiau >>>

Indijos spalvos

#Indija #Žiema22/23

Kvepiantis prieskoniais ir svaiginantis gausybe sodrių spalvų. Verčianti susimąstyti istorija, įspūdinga religija, etninė mozaika ir nuostabios vietos, įtrauktos į UNESCO sąrašą.

Daugiau >>>

Graikų pranašystės

#Graikija #Vasara2023

Kelionės maršrute laukia garsieji senovės paminklai ir stačiatikių vienuolynai. Taip pat žydraspalvė jūra, nuostabūs paplūdimiai, gyvybe pulsuojantys miestai ir mieguisti kaimeliai.

Daugiau >>>

Meteorai ir kitos žvaigždės

#Graikija #Vasara2023

Olimpo dievai vis dar rūpinasi gražiąja Elada! Čia jūsų laukia daugybė paminklų, nuostabus kraštovaizdis, fantastiškas oras, draugiški gyventojai ir vietinė virtuvė.

Daugiau >>>

Islandija – ledo ir ugnies žemė

#Islandija #Vasara2023

Islandija – gamtos mylėtojų svajonių sala: krištolo tyrumo oras, 10 tūkst. dundančių krioklių, ledynai, upės, ežerai, įlankos, fjordai, ugnikalniai ir dangiški geizeriai.

Daugiau >>>

Artimieji rytai

Artimųjų Rytų stebuklai

#Izraelis #Žiema22/23

Gamtos grožis ir išminties galia, užkeikta didingosios Petros raudonose uolose, bei hipnotizuojantys Jordanijos dykumų peizažai – visa tai žada neužmirštamus nuotykius.

Daugiau >>>

Getsemanes sodas

Getsemanės sodo alyvuogės

#Izraelis #Žiema22/23

Puiki kelionė tiems, kurie aistringai domisi religijos ir didžiosios civilizacijos istorija, kurią formavo programoje siūlomos aplankyti vietos bei patirti įvykiai.

Daugiau >>>

Kalifornija

Kalifornijos žvaigždės

#JAV #Žiema22/23

Keliausite per Kaliforniją, Arizoną ir Nevadą, ieškodami gražiausių vietų JAV vakarinėje pakrantėje. Maršruto metu peizažai lyg iš atvirukų, didmiesčiai ir garsiausi nacionaliniai parkai.

Daugiau >>>

Niujorkas

Niujorkas – visada gera idėja

#JAV #Žiema22/23

Niujorkas – miestas, kuris niekada nemiega. Aukšti pastatai, daugybė muziejų, galerijų, teatrų ir klubų džiugina kiekvieną. Įspūdžių suteiks ir kelionė per Kaliforniją, Arizoną ir Nevadą, ieškant gražiausių vakarinės pakrantės vietų.

Daugiau >>>

Akapulkas

Akapulkas – Meksikos Rivjera

#Meksika #Žiema22/23

Nuotykių kupinas maršrutas veda per šalies sostinę Meksiką, didžiausią senovės Meksikos miestą Teotihuakaną ir kolonijinį Takską. Kelionės antroje pusėje keliautojų laukia kosmopolitiškas Akapulko kurortas.

Daugiau >>>

Meksikas

Meksiko pietuose

#Meksika #Žiema22/23

Turtinga kultūra, įvairios tradicijos, nepakartojami peizažai ir egzotiški Meksikos virtuvės patiekalai. Didingi ir intriguojantys didžiausių toltekų ir zapotekų miestų griuvėsiai bei vienas didžiausių pasaulio metropolių – Meksikas.

Daugiau >>>

Arbata Ceilone

Arbatos pertraukėlė Ceilone

#ŠriLanka #Žiema22/23

Unikalios uolinės šventyklos, trys senovės Ceilono sostinės, maršrutas, besidriekiantis užburiančios salos vietomis, kuriose Tolimųjų Rytų tradicijos persipina su moderniuoju pasauliu.

Daugiau >>>

Atostogos

Atostogos po palmėmis

#ŠriLanka #Žiema22/23

Poilsis viename garsiųjų vakarinės pakrantės paplūdimių, apsilankymas kontrastų kupiname Kolombe ir paskutinėje senovės Ceilono sostinėje – Kandis vietovėje pasirenkamosios ekskursijos metu.

Daugiau >>>

Safari

Safaris Ceilone

#ŠriLanka #Žiema22/23

Artimi susitikimai su nuostabiais gyvūnais, apsilankymas dviejuose nacionaliniuose parkuose, vaizdingas pasivažinėjimas traukiniu, kolonijinių miestų aplankymas ir vizitas į tikrą Ceilono arbatos plantacijoją.

Daugiau >>>

Auksinis buda

Auksinio Budos bambukiniai laiveliai

#Tailandas #Žiema22/23

Fantastiniai egzotiškų nacionalinių parkų kraštovaizdžiai ir nuostabūs istorijos paminklai, liudijantys Tailando istoriją. Programoje: Bankokas su didingomis šventyklomis, Ajutaja ir garsiausias plaukiojantis Damnen Saduako turgus.

Daugiau >>>

Laukinis penketas

Laukinis Afrikos penketas

#Zanzibaras #Žiema22/23

Nepamirštamas safaris, vedantis per Selusą – vieną iš didžiausių pasaulyje saugomų gamtos teritorijų. Susitikimas su didžiuoju penketu: liūtai, leopardai, raganosiai, drambliai ir buivolai.

Daugiau >>>

Safari

Safaris rojuje

#Zanzibaras #Žiema22/23

Programoje – poilsis prabangiuose Neptune tinklo viešbučiuose su „viskas įskaičiuota“ sistema bei safaris nesuskaičiuojamos gyvūnų rūšių gausos Tanagire nacionaliniame parke. Maršrute taip pat yra Ngorongoras – pati didžiausia pasaulyje kaldera su nepertraukiama ketera.

Daugiau >>>

Lietuvių