Portugalija

Kelionės į Portugalija: aktuali informacija keliautojams

Portugalija keliautojus žavi nuostabiais gamtos vaizdais ir gražiais senamiesčiais, kurie tiesiog užburia garsais, kvapais ir spalvomis. Pasirinkę šią kelionės kryptį galite būti užtikrinti, kad įspūdžių užteks tikrai ilgam, o savo nuotraukų albumą galėsite papildyti tikrai gražiomis nuotraukomis. Nors neretai manoma, kad kelionės į Portugaliją gali būti pernelyg brangios, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra, o pateikta naudinga informacija padės dar sklandžiau suplanuoti kelionę. Taigi, ką svarbu žinoti?

Kur apsistoti?

Jei ieškote pigiausio apgyvendinimo varianto, kelionės į Portugaliją metu galite rinktis hostelius (šalies sostinėje už naktį hostelyje sumokėsite maždaug 12-25  €, mažesniuose miestuose nakvynės kaina bus pigesnė – sieks maždaug 10 €). Sezono metu nakvynės rezervacija rekomenduojama pasirūpinti dar iš anksto, nes gali būti keblu rasti laisvų vietų hosteliuose arba viešbučiuose. Rinkdamiesi tinkamiausią nakvynės variantą ieškokite interneto vartotojų įvertinimo – tai gali padėti paprasčiau apsispręsti.

Transportas

Kelionės į Portugaliją metu galite rinktis susisiekimą traukiniu – šių transporto priemonių tinklas yra gana gerai išvystytas, o kelionės yra tikrai patogios. Vis dėlto, kelionės autobusu yra kiek pigesnės, o kelionių krypčių pasiūla yra didesnė. Miestuose yra puikiai išvystyta metro sistema, tad turistams tai gali būti optimalus kelionių būdas (vietiniai gyventojai nedidelius atstumus dažnai įveikia važiuodami dviračiu).

Portugalijos virtuvė

Portugalijos virtuvė yra labai įvairi, tad ji sužavės net ir pačius išrankiausius turistus. Kelionės į Portugaliją metu galėsite paragauti žuvies patiekalų (populiariausiomis žuvimis laikomos menkės ir sardinės). Žuvies paruošimo būdų portugalai turi tiesiog šimtus, todėl tikrai rasite jums labiausiai patinkančius skonius. Taip pat šalyje populiarūs kiaulienos ir jautienos patiekalai, valgomos įvairios sriubos, siūlomi puikaus skonio saldūs patiekalai, ir t.t.

Kainos

Portugalijoje yra šiek tiek brangiau nei Lietuvoje, tačiau visada galima rasti tokių restoranų bei parduotuvių, kuriose kainos būtų draugiškos jūsų piniginei. Palanku tai, kad šiandien turime visas galimybes kainomis pasidomėti dar iš anksto, taigi, galėsite žinoti, kuriuos restoranus aplankysite kelionės į Portugaliją metu, ir t.t. Pasirinkimo galimybės yra tikrai nemažos, taigi, visada rasite jums labiausiai tinkančius sprendimus.

Lietuvių