Poilsis prie Viduržemio jūros

Daugumai mūsų atostogos asocijuojasi su saule ir šilta jūra, todėl nieko keisto, kad poilsis prie Viduržemio jūros yra toks populiarus. Priežasčių, kodėl verta pagalvoti būtent apie tokią galimybę, tikrai nestinga, todėl apžvelkime pačias svarbiausias.

Didelis kelionių krypčių pasirinkimas

Viduržemio jūra yra didžiausia uždara jūra, kurios pakrantės ilgis siekia net 46000 kilometrų. Jei svarstote apie galimybę poilsiauti būtent prie šios jūros, galėsite aplankyti Graikiją, Kiprą, Maltą, Ispaniją, ir t.t. Kelionės krypčių pasirinkimas bus tikrai nemažas, tad galėsite nuspręsti, koks kelionės pasiūlymas geriausiai pateisintų jūsų lūkesčius.

Galimybė mėgautis šiluma ištisus metus

Turistus žavi ir tai, kad poilsis prie Viduržemio jūros nežada stiprių liūčių ar itin didelių sausrų. Viduržemio jūros klimatas yra ganėtinai švelnus, todėl keliones galima planuoti ištisus metus. Žinoma, jei norite pasilepinti maudynėmis, kelionę geriausia rinktis vėlyvą pavasarį, vasarą arba ankstyvą rudenį. Viduržemio jūros valstybėse metinis saulėtų dienų skaičius yra tikrai stebinantis, todėl išsiilgusiems saulės vonių ši kelionės kryptis tikrai patiks.

Nedidelė kelionių kaina

Renkantis kelionės kryptį svarbiu kriterijumi tampa tai, kokia bus atostogų kaina (tai ypatingai svarbu tiems žmonėms, kurie planuoja atostogas su visa šeima). Poilsis prie Viduržemio jūros tikrai nepareikalaus ypatingai didelių išlaidų: skrydžio ir apgyvendinimo kainos bus tikrai palankios, o Viduržemio jūros šalyse siūlomų prekių ir paslaugų kainos yra labai panašios kaip ir Lietuvoje.

Paplūdimiai, kurie tiesiog atima žadą

Viduržemio jūros pakrantė turistams gali pasiūlyti gausybę paplūdimių, kurie nepalieka nė vieno abejingo. Poilsiautojus džiugina skaidrus kaip krištolas vanduo, ir, žinoma, smėlėti paplūdimiai, kurių nemažai yra pelnę Mėlynosios vėliavos apdovanojimą. Jei atostogų metu norėsite pasilepinti vandens malonumais, poilsis prie Viduržemio jūros – kaip tik jums.

Turtinga virtuvė

Viešint Viduržemio jūros šalyse būtų tikra nuodėmė nepasimėgauti tradiciniais patiekalais, kurių pasirinkimas čia tikrai gausus. Turėsite galimybę pasilepinti šviežiomis jūros gėrybėmis, daržovių bei mėsos patiekalais, ir, žinoma desertais. Net ir patys išrankiausi keliautojai tikrai atras mėgstamų patiekalų, kuriuos norėsis kartoti net ir po atostogų grįžus namo.