Kaip pasirinkti viešbutį?

Kaip pasirinkti viešbitįTurite pasiūlymą iš biuro ir nežinote, kurį viešbutį pasirinkti?

Norite sužinoti, kuris turi geriausius atsiliepimus? O gal norite palyginti skirtingus viešbučius? Rekomenduosiu į ką atkreipti dėmesį renkantis vietą atostogoms.

Tinkamas viešbutis yra laimingų atostogų raktas. Todėl jo pasirinkimas turėtų būti vertinamas kuo atidžiau. Labai dažnai turistai, užsisakydami ir galvodami apie kelionę, nekreipia dėmesio į viešbučio pasirinkimą, padarydami nedovanotiną klaidą. Rojaus malonumas gali būti sugadintas. Laikykitės paprastų taisyklių ir išsirinkite vietą apsistoti pagal savo poreikius.

Apsispreskite dėl kelionės tikslo.

Įspūdis apie viešbutį bus sugadintas, jei iš pradžių turėjote didelių lūkesčių. Todėl nuo jūsų tikslų priklauso, kokį viešbutį pasirinkti. Pavyzdžiui, atostogos su vaikais apima pramogas. Galite patys atsipalaiduoti, jei vaikus prižiūri animatoriai. Todėl turite iš anksto išsiaiškinti, ar jie yra tarp darbuotojų. Jei atvykstate susipažinti su vietove ir ketinate viešbutyje praleisti tik naktis, jums tiesiog nereikia daug paslaugų. Ir tai turi įtakos viešbučio kainai.

Atminkite, kad jaunų žmonių ir porų idėjos apie atostogas dažnai skiriasi. Norint pasirinkti viešbutį savo atostogoms, verta ieškoti atsiliepimų apie viešbutį, kurie atitinka jūsų amžiaus kategoriją ir pomėgius. Kažkas vertina triukšmingus paplūdimio vakarėlius, kažkas renkasi komfortą, ramybę ir galimybę pagerinti savo sveikatą.

Nakvynės viešbutyje kaina yra gana svarbus aspektas, į kurį dauguma žmonių iškart atkreipia dėmesį.

Palyginkite ne tik bendrą kainą, bet ir paslaugų, teikiamų pagal šią kainą, skaičių. Bet kurioje šalyje galite rasti įvairių kainų kategorijų viešbučių. O kartais net patys pigiausi siūlo kokybišką aptarnavimą ir mandagų personalą. Viešbučių įvairovė labai plati. Žinoma, mes esame labiau įpratę orientuotis į žvaigždes, kuo jų daugiau, tuo viešbutis geresnis. Tačiau nesivaikykite šios sistemos, kartais lankytojų atsiliepimai jums pasakys daug daugiau. Atidžiau pažvelkite į kambarius viešbučiuose su skirtingu žvaigždučių skaičiumi, ne visada įmanoma aiškiai nustatyti lygį. Kažką nuliūdins televizoriaus trūkumas vienos žvaigždutės viešbučių kambariuose, o kažkam nepatiks penkių žvaigždučių kambarių dizainas.

Maitinimas viešbučiuose

Kad ir kokia būtų patogi viešnagė, jei maistas pačiame viešbutyje bus neskanus, teks eiti pavalgyti kur nors į miestą. Turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kas įtraukta į kainą. Europos viešbučiai jums pasiūlys rinktis: tik pusryčiai, maitinimas du kartus per dieną, maitinimas tris kartus per dieną. Jei ketinate leistis į ekskursijas ir dingti miesto gatvėse, tuomet jums bus patogiau tik pusryčiauti viešbutyje.

Pietūs yra svetingesni, Egiptas, Tunisas ir Turkija dažnai siūlo „viskas įskaičiuota“. Ten žmonės, kurie vidurdienio karštyje neišeina iš viešbučio, nieko nenustebins. Todėl paslaugos skirtos linksminti ir maitinti žmones tiesiog vietoje.

Įsiregistravimo ir išsiregistravimo laikas

Kiekviename viešbutyje laikas, po kurio prasideda nauja apgyvendinimo para, yra visiškai individualus. Atidžiai išstudijuokite šį klausimą, gali tekti pakoreguoti atvykimo ar išvykimo laiką. Galite paprašyti administracijos anksčiau įsiregistruoti arba išsiregistruoti, tačiau tai pareikalaus papildomo mokesčio. Net jei pavėluosite įšsiregistruoti tik kelias valandas, vis tiek būsite apmokestinti už vieną papildomą dieną. Patogus poilsis turi būti apgalvotas iki smulkmenų. Galvodami, kurį viešbutį geriau pasirinkti, iš anksto įvertinkite šiuos niuansus: turto sauga, kaip tiksliai yra saugomas bagažas ir asmeniniai daiktai viešbutyje, ar yra seifai, kaip patekti į viešbutį.

Kai kurie siūlo pristatyti į viešbutį iš traukinių stočių ir oro uostų, kad patys nepasiklystumėte svetimame mieste. Oro kondicionierius. Jo nebuvimas ypač pastebimas karštose šalyse, todėl iš anksto patikrinkite šią detalę. Paplūdimys ir atstumas iki jūros. Jei vykstate atostogauti prie jūros, tai ypač svarbu. Niekas nenori kasdien keliauti daug kilometrų, kad pagaliau pasiektų puoselėjamą jūrą. Plaukimo baseinai ir sporto įranga. Tai svarbu tiems, kurie visada palaiko formą ir nesiruošia nustoti treniruotis dėl poilsio. Vaizdas pro kambario langus. Tai ne tik estetikos, bet ir praktikos klausimas. Jei nuo pat ankstyvo ryto jus pažadina kaitri saulė, nuotaika gali būti beviltiškai sugadinta. Ir kažkam, priešingai, yra nepatogu tamsiuose kambariuose. Žinoma, nepamirškite pasiaiškinti, kurios iš paslaugų yra mokamos. Jei jums siūlomi visi patogumai, bet už kiekvieną smulkmeną reikia mokėti, dauguma būtiniausių dalykų tiesiog netilps į biudžetą.

Atsiliepimai ir rekomendacijos

Nieko nėra geriau viešbučiams kai daugybė nuolatinių lankytojų, kurie metai iš metų renkasi tą pačią vietą apsistoti. Perskaitykite atsiliepimus kuo atidžiau, netikėkite pernelyg teigiamais ir stereotipiniais variantais. Kartais galite parašyti vienam iš svečių asmeniškai, kad įsitikintumėte, jog jis tikrai buvo šiame viešbutyje. Draugai ir pažįstami taip pat tyčia nepagražins savo atostogų ir papasakos apie iškylančias juokingas situacijas ir problemas.

Išsirinkti viešbutį nėra lengva, tačiau paieškoms skirtas laikas ir dėmesys vėliau atsipirks.

Ieškant viešbučio yra galimas toks „variantas“:  idealiu atveju ateini į biurą, pasikalbi apie savo svajonių atostogas, o besišypsantis specialistas mums parodo pasakiško kurorto nuotraukas vienoje iš egzotiškų vietų, o be to. … su nuolaida 70%. Pasirašome sutartį, sumokame pinigus ir išvykstame svajonių atostogų.

Atrodo gražiai, bet, dėja, tokie „variantai“ gali būti, kaip tokios istorijos kaip „Graži moteris“ ir loterija. Tikrai rekomenduoju pragmatiškumą ieškant geriausio atostogų pasiūlymo. Pirmiausia biure padedant patarėjui atsakykite į kelis klausimus, kad išsirinktumėte pasiūlymą.

Štai tokių klausimų pavyzdžiai:

Ar noriu, kad viešbutyje daug pramogų? Ar man reikia animacinių programų, vakaro laidų, garsios muzikos?  Ar man labiau patinka ramybė? O gal mane domina tarpinis variantas?

Ar noriu, kad mano viešbutis būtų prie pat jūros? O gal aš galiu nueiti iki paplūdimio? Jei taip, kiek?

Ar man reikia viskas įskaičiuota? Ar tai maisto formulė, kuri realiai atitinka mano reikalavimus tobuloms atostogoms? O gal noriu pasižvalgyti ir pasitenkinti ​​vien pusryčiais arba pusryčiais ir vakariene, o pietus valgysiu vietinėse užeigose?

Ar noriu, kad viešbutis būtų arti kaimo, centre, o gal noriu, kad būsų pėsčiomis pasiekiamas miestas (jei taip, kiek laiko tai užima?) Ar tiesiog su galimybe keliauti?

Ar man svarbus viešbučio išplanavimas? Jei taip – ​​ar man labiau patinka objektas, susidedantis iš kelių ar keliolikos pastatų, išsibarsčiusių po sodą, ar man labiau patinka vienas pastatas?

Ar man svarbus viešbučio dydis? Ar man labiau patinka jaukūs viešbučiai ar dideli su pakankamai dideliu svečių skaičiumi? O gal vidurinis variantas?

Ar paplūdimys turi būti smėlėtas? O gal man tinka žvyro/rupaus smėlio? Gal verta pagalvoti apie uolėtą pakrantę, dėl kurios vandens spalva tobulai mėlyna?

Ar aš norėsiu ir tikrai per atostogas aplankysiu paminklus, miestus, muziejus? Ar tikrai regione, kuriame turiu praleisti atostogas, turi būti daug su istorija susijusių vietų? O gal užtenka vieno įdomaus taško?

Ar noriu pramogų pačiame viešbutyje? Ar man ar mano vaikams reikia vandens parko, o gal užtenka baseino su dviem čiuožyklomis ir prieiga prie paplūdimio? Ar mums reikia vaikų klubo ir ar realiai jį naudosime?

Ar man svarbus atstumas iki oro uosto? Ar visus mano kriterijus atitinkančiam viešbučiui iš oro uosto galiu keliauti kiek ilgiau, ar labiau vertinu trumpos kelionės patogumą?

Ko aš pasiruošęs atsisakyti, jei viešbutis pasirodė puikus, bet brangokas? Pagalvokite, ar norite prabangaus viešbučio atokioje vietoje, ar aktyvus viešbučio su vandens parku ir su judria promenada už tvoros?

Ar maistas man svarbus? Ar tikrai ieškau viešbučio su puikiu maistu, ar užtenka gero lygio maisto – skanaus, bet neperkrauto švediško stalo?

Prieš einant į biurą verta apsvarstyti aukščiau nurodytus dalykus.

Kiekvienas iš minėtų punktų turi įtakos tam, kuriame viešbutyje, kokioje vietoje ir… už kokią kainą gausime iš konsultanto pasiūlymą. Įsivaizduokime tokią situaciją – sakydami, kad mums reikia viešbučio su vandens parku ir vaikų klubu, bet arti miesto centro gauname tik du pasiūlymus X kryptimi. Verta pagalvoti, ar mūsų poreikį miesto artumui patenkins vienas apsilankymas miestelyje, ar norime išnaudoti daugybę viešbučio pramogų.

Turiu pasiūlymą ir… kas toliau?

Įvyko! Iš biuro išeiname su keturių viešbučių pasiūlymu – visi atrodo įdomiai, bet dabar verta pasitikrinti, kuris iš jų yra VIENAS ir geriausias mums.

Prieš pasineriant į paieškų gelmes, turiu parašyti vieną dalyką – skaitydami atsiliepimus internete visada vadovaukitės sveiku protu. Žmonės, komentuojantys ir vertinantys viešbučius internete, gali turėti visiškai kitokį požiūrį nei mes. Vienam viešbučio Y savitarnos pusryčiai bus prabangos ir įvairovės sinonimas, o kitam, iki šiol keliavusiam į aukštesnės klasės viešbučius, atrodys kuklūs ar net… prasti. Štai kodėl sunku sutelkti nuomones internete – niekada nežinome, iš ko jie ateina ir kokios patirties, perspektyvų ir poreikių turėjo.

Pirmas dalykas, kurį rekomenduoju padaryti, yra peržiūrėti nuotraukų galerijas „TripAdvisor“. Tačiau nepriimkime visų nuotraukų ir nuomonių asmeniškai – visada patariu atmesti kraštutinumus, nes pasitaiko (dėja), kad viešbučių savininkai rašo apie save super atsiliepimus.

Jei planuojate kelionę kur nors ilgiau nei vienai dienai. Jei neturite artimųjų ir draugų, išsibarsčiusių po visą pasaulį. Jei su nuoširdžiu susidomėjimu renkate saulėtekius iš skirtingų langų… Ši medžiaga kaip tik jums.

Žingsnis po žingsnio vadovas, kaip rasti tobulą viešbutį:

  1. Nuspręskite dėl paieškos šaltinio.

Turistas pasirenka geriausią iš galimų. Daugiau pasirinkimų padidina „riziką“ rasti tinkamą viešbutį. Rinkoje yra gana daug platformų, kurios apibendrina viso pasaulio viešbučių pasiūlymus.

  1. Nuspręskite dėl kelionės datų

Jei apsiribojate atostogų datomis, tuomet jūsų lankstumas labai sumažėja, tačiau jei planuojate tik tikslų viešnagės laikotarpį, nepamirškite „pažaisti“ su įregistravimo ir išsiregistravimo datomis. Viešbučiai – kaip aviakompanijos: perkeliant paros laiką į vieną ar kitą pusę, galima gauti skirtingą rezultatą.

  1. Nuspręskite dėl kelionės tikslo

Norėdami tai padaryti, turite atsakyti į klausimus, su kuo ir kodėl keliaujate.

Šiuolaikinės rezervavimo sistemos turi daugybę filtrų, skirtų siauriausiems paieškos nustatymams. Pavyzdžiui, siūloma vartotojui pasirinkti norimą viešbučio temą ir siūloma daugiau nei 10 variantų: viešbučiai romantiškam poilsiui, ekologiški viešbučiai, šeimoms pritaikyti viešbučiai.

  1. Įvertinkite pasiūlymus rinkoje

Prieš rinkdamiesi viešbutį, apsvarstykite keliolika ar du panašius pasiūlymus. Taip susidarysite bendrą vaizdą apie tai, kas vyksta rinkoje, ir blaiviai įvertinsite superakcijas ir nuolaidas, kurios realybėje gali būti ne tokios didelės. Būtinai pažiūrėkite į aukštesnės kategorijos viešbučius, nei iš pradžių tikėjotės.

  1. Išsiaiškinkite viešbučio vietą

Viešbutis už stebėtinai gerą kainą gali būti įsikūręs taip toli nuo pagrindinių lankytinų vietų, kad kelionė į miesto centrą tampa įvykiu savaime. Sutaupytus nakvynei pinigus išleisite transporto išlaidoms, o sugaišto laiko kelyje niekas negrąžins. Patarimas visiems laikams: rinkitės viešbutį miesto centre, jei jūsų tikslas yra apžiūrėti lankytinas vietas. Jei vykstate į komandiruotę arba jus domina tam tikra miesto dalis, galite nustatyti paieškos parametrus, pagal kuriuos jums bus pateikti viešbučiai, esantys šalia įvesto adreso.

  1. Skaitykite atsiliepimus

Tikri svečių, gyvenusių viešbutyje prieš jus, atsiliepimai gali būti geras orientyras renkantis viešbutį. Iš jų sužinosite, kaip iš tikrųjų veikia kondicionierius, koks tikras vonios kambario dydis ir kas slypi bufete. Pasitikėkite tik patikrintais tikrų svečių atsiliepimais. Portaluose viešbučio reitingas nustatomas pagal svečių, kurių viešnagė viešbutyje buvo patvirtinta, atsiliepimus.

  1. Žiūrėti nuotraukas

Daugybė nuotraukų padės „apsilankyti“ viešbutyje prieš jame įsikuriant. Atkreipkite dėmesį ne tik į vaizdų kiekį, bet ir į kokybę. Akivaizdu, kad savo įstaigomis besididžiuojantis viešbučio savininkas negailės nuotraukų, kurios jį kuo puikiausiai pristatys potencialiems svečiams. Priešingai, prasti ir mažai kadrų gali rodyti, kad viešbutis turi ką slėpti.

  1. Suprasti klasifikaciją

Be įprasto viešbučių reitingavimo apskritai – pagal žvaigždutes, yra daugybė lovų ir kambarių klasifikacijų.

  1. Suprasti maitinimo tipą

Kai kurie viešbučiai į savo kainas įtraukia maitinimą, todėl verta žinoti, kokių patiekalų galite tikėtis renkantis viešbutį su maitinimu.

Maitinimo tipų pavadinimai viešbutyje:

RO – nėra maitinimo;

BB – pusryčiai + gaivieji gėrimai;

HB – pusryčiai ir vakarienė (pusryčiai + pietūs) su gaiviaisiais gėrimais pusryčiams;

FB – pusryčiai (su gaiviaisiais gėrimais), pietūs ir vakarienė;

AI – viskas įskaičiuota (pusryčiai, pietūs, vakarienė ir popietės užkandžiai, lengvi užkandžiai restorano kavinėse ir baruose), alkoholiniai ir nealkoholiniai vietiniai gėrimai neribotais kiekiais;

UAI – „Ultra All Inclusive“ (visi AI + importuoti gėrimai ir A lacarte patiekalai).

  1. Susipažinkite su siūlomomis paslaugomis

Nepaisant to, kad viešbutis priklauso tam tikrai kategorijai, dar kartą patikrinti paslaugųsąrašą nepakenks. Kas žino, gal, priešingai nei klasifikuojama, šiame 3* viešbutyje yra grožio salonas, o pasirinktame 4* nėra fitneso klubo. Galų gale, būtent tokios detalės, kai visi kiti dalykai yra vienodi, gali pakreipti svarstykles link tam tikro pasirinkimo.