Airline tickets

Airline tickets ir skrydžiai

Airline tickets ir skrydžiai

Airline tickets ir skrydžiai savarankiškam kelionių planavimui

Kai siekiama, kad kelionė praeitų tikrai sklandžiai ir nereikėtų susidurti su jokiais rūpesčiais, gana dažnu pasirinkimu tampa kelionių organizatorių pasiūlymai. Tačiau kartais nusprendžiama keliones organizuoti savarankiškai. Tokiu atveju viešbutis ir aviabilietai yra užsakomi savarankiškai, ir kartais tai padeda sutaupyti nemažai pinigų. Žinoma, toks atostogų planavimas kartais pareikalauja tikrai nemažai laiko, tačiau dalis kelionių entuziastų teigia, kad savarankiškas kelionės planavimas tik dar labiau sustiprina atostogų laukimą ir padeda patirti dar daugiau įspūdžių. Vis dėlto, jei savarankiškas atostogų planavimas jums yra naujiena, tikėtina, kad jums kyla įvairių klausimų. Taigi, ką svarbiausia apie tai žinoti, ir kaip rasti geriausius pasiūlymus?

 

Airline tickets ir skrydžiai.  Bilietų ieškokite iš anksto

Nors tam tikrais atvejais likus vos kelioms dienoms iki skrydžio aviabilietai ir skrydžiai atpinga, tačiau taip nutinka ne visada. Tikrai neverta laukti iki paskutinės dienos ir tikėtis, kad bilietų kaina taps mažesnė, nes taip paprasčiausiai gali nenutikti. Permokėti už skrydžio bilietus tikrai nesinori, todėl tuomet, kai jau būsite nusprendę dėl atostogų datos, iš karto pradėkite skrydžio bilietų paieškas.

Peržiūrėkite skirtingų aviakompanijų aviabilietų ir skrydžių pasiūlymus

Tokias pat kelionių kryptis neretai gali pasiūlyti ne viena, bet kelios aviakompanijos, todėl visada verta peržvelgti jų pasiūlymus. Tikėtina, kad vienos kompanijos siūlomi aviabilietai ir skrydžiai  kainuos pigiau nei kitos, tad pasidomėję įvairiais pasiūlymais tikrai galėsite sutaupyti. Žinoma, taip pat reikėtų įvertinti ir tai, iš kurio miesto (Vilniaus ar Kauno) yra organizuojami skrydžiai, nes taip taip pat gali turėti įtakos būsimos kelionės kainai.

Į kokį miestą nuvyksite?

Kai kelionės organizuojamos savarankiškai, ne visada įvertinama tai, ar viešbutis bus pakankamai arti oro uosto. Kartais oro uostai yra net labai nutolę nuo miestų, todėl įvertinkite, kiek jums kainuos kelionės iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Kai kuriose šalyse (pavyzdžiui, Prancūzijoje) kelionė iš oro uosto į viešbutį gali būti tikrai nepigi, todėl įvertinkite, kokie yra siūlomi kelionės būdai. Tuo atveju, jei pasirenkamas kelionių organizatorių siūlomas atostogų paketas, pervežimo paslaugos įprastai yra įskaičiuojamos į kelionės kainą, ir visada siekiama pateikti patį geriausią pasiūlymą. Kartais tai nėra atskirai siūlomi aviabilietai ir skrydžiai. Taigi, neskubėkite priimti sprendimo ir įvertinkite, ar savarankiškas kelionės planavimas tikrai gali puikiai pasiteisinti.

Vėluojamo skrydžio kompensavimas.

Jeigu Jūsų skrydis vėluoja, turime gerų žinių – Jums ir Jūsų bendrakeleiviams gali priklausyti iki 600 eurų moralinė kompensacija kiekvienam ir mes esame pasiruošę padėti ją atgauti. Dėl Jums priklausančios kompensacijos galite kreiptis tiesiogiai į avialinijas arba pasinaudoti mūsų partnerių „Skycop” teikiama pagalba.

Ši profesionalų komanda gina keliaujančių oru teises visame pasaulyje, todėl Atrask Pasaulį rekomenduoja kreiptis į juos. „Skycop” specialistai ne tik užpildys visas avialinijoms pateikti reikiamas formas, administruos ir prižiūrės kompensacijos išieškojimo procesą, bet ir ženkliai padidins tikimybę gauti Jums priklausančius pinigus. Anot statistikos, individualiai šansai gauti kompensaciją nesiekia 20%, o su „Skycop” jie išauga net iki 98%..Gauti kompensaciją