We recommend

2020 November 11
Dominika

Dominikos sala

[…]
2020 November 11
Egiptas Sfinksas

Kelionės į Egiptą

[…]
2020 November 11
Kanarų salos Tenerifė

Kelionės į Tenerifę

[…]
2020 November 11
Kipras

Kelionės į Kiprą

[…]
2020 November 11
Kelionės

Kelionė į Dubajų

[…]
2020 November 11
Kuba

Kelionė į Kubą

[…]
2020 November 11
Turkija kalnai

Turkija

[…]
2020 November 11
Tailandas

Tailandas

[…]
2020 November 11
Portugalija Madeira

Portugalija

[…]

Cognitive trips: į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Atostogos daugeliui mūsų asocijuojasi su kelionėmis, kurių pasirinkimas šiuo metu yra tikrai labai platus. Kai nesinori tiesiog gulėti paplūdimyje, puikiu pasirinkimu gali būti pažintinės kelionės, kurių metu turėsite galimybę susipažinti su įvairių šalių istorija, kultūra, ir, žinoma, lankytinomis vietomis. Siūlomų pažintinių kelionių šiuo metu tikrai nestinga, tad natūralu, jog neretai teiraujamasi, kaip išsirinkti pačias tinkamiausias. Taigi, į ką svarbu atkreipti dėmesį?

Pasvarstykite, ką norėtumėte pamatyti

Vieni keliautojai pirmenybę teikia miestams ir architektūriniams šedevrams, o kitus labiau žavi gamta ir jos stebuklai. Planuodami kelionę pasvarstykite, ką labiausiai norėtumėte pamatyti, ir tai gali padėti paprasčiau išsirinkti kelionės tikslą.

Išsirinkite kelionės kryptį

Cognitive trips organizuojamos ir Europoje, ir už jos ribų, tad pasvarstykite, kokioje šalyje norėtumėte apsilankyti. Jei planuojate savaitės atostogas, puikiu pasirinkimu gali būti kelionės į Graikiją, Ispaniją, Italiją, Gruziją, Kiprą, ir t.t. Jei domitės galimybe išvykti į savaitgalio kelionę, galite pasvarstyti apie įvairius miestus, tokius kaip Roma, Milanas, Paryžius, Kijevas, Berlynas, ir t.t. Kelionės gali būti organizuojamos lėktuvu arba autobusu, tad pagalvokite, kuris šių sprendimų galėtų geriausiai pasiteisinti.

Įvertinkite kelionės biudžetą

Cognitive trips gali būti organizuojamos savarankiškai, arba galite rinktis kelionių agentūrų siūlomus kelionių paketus. Ir vienas, ir kitas pasirinkimas gali tikrai puikiai pasiteisinti, tačiau kelionės kaina gali kiek skirtis. Kartais savarankiškai planuojama kelionė kainuoja pigiau, o kartais priešingai – kelionių organizatorių pasiūlymai yra pigesni. Taigi, galite įvertinti, kiek kainuotų viena ir kita galimybė, ir tai padės paprasčiau apsispręsti.

Atsižvelkite į sezoniškumą

Kelionių kainos priklauso  ir nuo sezono, kada vykstama į vieną ar kitą šalį, tačiau svarbu įvertinti, ar pažintinė kelionė nebus organizuojama lietinguoju ar itin karštu laikotarpiu. Geriausios kelionės yra tos, kurių metu jaučiatės tikrai gerai, taigi, neskubėkite apsispręsti.

Įvertinus šiuos svarbiausius kriterijus pažintinės kelionės gali būti pasirenkamos kur kas paprasčiau, taigi, visada verta pagalvoti, kiek pinigų galite skirti kelionei, ką jos metu tikitės pamatyti, kiek laiko planuojate keliauti, ir t.t.