ATRASK NANO ŠVARĄ

NanoSilverTechnology yra ekologinė valymo sistema, skirta nuodugniam valymui ir tvarkymui, naudojant tik gryną vandenį, be poreikio naudoti chemines valymo priemones.

Tai naujas, dar mažai žinomas būdas pasiekti idealią švarą ir išvengti dulkių sklaidos, purvo, virusų, bakterijų ir kitokių mikroorganizmų.

Pagrindinė priežastis naudotis – greitas valymas ir ekologija

Daugiau…

Sveikatos apsauga

Cheminės valymo priemonės, kurių svarbiausia užduotis yra saugoti Jūsų sveikatą, pašalinant iš aplinkos, kurioje gyvenate, nešvarumus, dulkes ir ligas sukeliančius mikro-organizmus, dažnai daro didesnę žalą negu pats purvas. NanoSilver Technology veiksminga naudojant gryną vandenį, kuris yra visiškai neutralus sveikatos atžvilgiu.

Pinigų taupymas

Skaičiuojant namų biudžetą galima pasiekti geroką išlaidų sumažėjimą švarai ir tvarkai namuose palaikyti. Vienkartinis investavimas į valiklius yra ilgalaikis, jie išlieka nepakitę mažiausiai kelerius metus. Taupymą pastebime naudodami tik šaltą vandenį, nes vandens temperatūra neturi jokios įtakos valiklių veiksmingumui.

Patogumas, laiko ir energijos taupymas

Naudojant NanoSilver Technology valymo darbai atliekami 50 iki 70% greičiau ir paprasčiau nei įprastu būdu. Be to, nuvalytas paviršius mažiau purvinasi, taigi valymas yra veiksmingesnis ir žymiai retesnis. Tokiu būdu sutaupytą laiką galime skirti kitam tikslui.

Natūralios aplinkos apsauga

Didžiausi natūralios aplinkos teršėjai – tai ne pramonės gigantai, o būtent namų buitis ir kasdienis žmonių gyvenimas. NanoSilver Technology – tai ypatingas būdas, dėl kurio kiekvieną dieną į aplinką patenka mažesnis cheminių medžiagų kiekis, todėl mūsų ekosistema yra labiau saugojama.

Suskleisti

VIRTUVEI IR VONIAI valymas šlapiu būdu

Baltai medžiagai būdingos pačios stipriausios valymo savybės. Suskaldo nešvarumus ir riebalus į daleles, kurios susilieja su vandeniu į emulsiją, kuri vėliau yra pašalinama Sunbeam audiniu. Jis naudojamas gausiai sudrėkintas, tai reiškia – skirtas paviršiams, kuriems vanduo nedaro neigiamos įtakos, – langai, durys, kieta grindų danga, plytelės, vonios, praustuvai ir kita santechnika, vandens maišytuvai, stikliniai paviršiai, viryklės, garų rinktuvai, virtuvinės kriauklės, stalviršiai, indai, kėbulai ir automobilių ratų diskai ir pan.

Daugiau…

Puikiausiai sugeria nemalonius kvapus, todėl idealiai tinka šaldytuvams ir mikrobangų krosnelėms valyti, kurių nepatariama valyti cheminėmis priemonėmis. Ja taip pat galima išvalyti įvairias kilimų, apmušalų, drabužių ir avalynės dėmes. Langams valyti yra skirtas Express langams. Vandenį nuo stiklo paviršiaus reikia nutraukti specialiu valytuvu, kurį po kiekvieno nubraukimo reikia nudžiovinti Sunbeam audiniu. Juo taip pat galima pašalinti vandens ir purvo likučius nuo langų rėmų.

Naudojimas

Šluostes prieš naudojimą būtina gerai sušlapinti ir išgręžti, po to apvaliais judesiais nubraukti riebalus ir purvą, o susidariusią emulsiją pašalinti drėgnu arba sausu Sun-beamu. Po valymo šluostes reikia išskalauti švariame vandenyje, esant dideliam purvui galima panaudoti antibakterinį muilą. Panaudotas šluostes skalbti rankomis antibakteriniu muilu NanoSilver arba automatinėje skalbyklėje iki 60 °C temperatūroje, naudojant bet kokias skalbimo priemones, nenaudoti skalavimo skysčio su minkštikliais. Vengti intensyvaus džiovinimo automatinėse džiovyklėse arba ant šildytuvų.

Suskleisti

KAMBARIUI valymas šlapiu būdu

Kreminės spalvos ir balta medžiaga Nova. Kreminė medžiaga veikia panašiu principu kaip ir balta. Tačiau pluoštų tankumas yra kiek mažesnis, todėl sugeria mažiau vandens ir galima geriau išgręžti.Naudojamas sudrėkintas, idealiai tinka valyti paviršius, kuriuos per didelis vandens kiekis gali apgadinti. Ja galima valyti visų rūšių minkštų baldų komplektus (medžiaginiais, odos, dirbtinės odos ir pan. apmušalais).

Daugiau…

Taip pat visų rūšių baldus, medines grindis, duris, parketus, kamštinį paviršių, marmurą, muzikos instrumentus, automobilių salonus, šviestuvus, bižuteriją, buitinę elektroniką (televizorius, radijo imtuvus, mobiliuosius telefonus, kompiuterius, klaviatūras ir pan.), gyvus arba dirbtinius augalus.Naudojimas

Šluostes prieš naudojimą būtina gerai sušlapinti ir išgręžti.Paskui apvaliais judesiais nubraukti riebalus ir purvą o susi-dariusią emulsiją pašalinti drėgnu arba sausu Sun beamu. Po valymo šluostes reikia išskalauti švariame vandenyje, esant dideliam purvui galima naudoti antibakterinį muilą. Panaudotas šluostes reikia skalbti rankomis antibakteriniu muilu NanoSilver arba automatinėje skalbyklėje iki 60 °C tmperatūroje, naudojant bet kokias skalbimo priemones, nenaudoti minkštiklio. Vengti intensyvaus džiovinimo automatinėse džiovyklėse arba ant šildytuvų

Suskleisti

JAUTRIEMS PAVIRŠIAMS valymas sausu būdu

Rausva medžiagaRausva medžiaga skirta valyti dulkes nuo visokių paviršių.Naudojant rausvą medžiagą susidaro antistatinis krūvis, kuris pritraukia dulkes prie valiklio ir tokiu būdu neleidžia joms sklaidytis ore. Antistatinis krūvis taip pat susidaro ant valomo paviršiaus, ko dėka žymiai sulėtėja naujo dulkių sluoksnio susidarymo procesas.Medžiaga taip pat turi poliruojančiųjų savybių.

Daugiau…

Šią medžiagą galima su pasisekimu panaudoti valant baldus, augalus, elektronikos prietaisus, paveikslus, įvairių rūšių parketą, PVC grindų dangą, automobilių salonus ir pan.

Naudojimas

Valikliai naudojami tiktai sausi, valymo metu pakanka juos papurtyti, o baigus valyti reikia gerai išpurtyti arba išvalyti dulkių siurbliu. Retkarčiais, jeigu būtina ir yra labai susitepę, galima išskalbti. Panaudotus valiklius skalbti rankomis naudojant antibakterinį muilą NanoSilver arba automatinėje skalbimo mašinoje taikant iki 60°C temperatūrą naudojant bet kokias skalbimo priemones, be skalavimo skysčio. Vengti intensyvaus džiovinimo automatinėse džiovinimo mašinose arba ant šildytuvų.

Suskleisti

POLIRAVIMUI IR BLIZGINIMUI

audiniai SunbeamAudiniai Sunbeam dėl ypač tankios pluošto struktūros pasižymi ypatingomis sugeriamosiomis savybėmis.Pašalina vandens ir emulsijos likučius, kurie susidaro panaudojus baltą ir rausvą medžiagą, ir išblizgina valomą paviršių.

Daugiau…

Ja labai lengvai galima išblizginti pačius įvairiausius paviršius – langus, veidrodžius, vandens maišytuvus, baldus, keramiką, indus, baldų priedus, automobilių kėbulus, RTV ir audio- video įrenginius bei optinius prietaisus.Akiniams, fotoaparatų ir kamerų objektyvams, išmaniųjų telefonų ekranams, kompiuterių monitoriams, žiūronams, CD ir pan. valyti rekomenduojama naudoti sausą arba lengvai sudrėkintą Sunbeam Optic..Sunbeam Duo yra sudarytas iš dviejų skirtingų spalvų audinių, nors šiuo atveju spalva neturi jokios įtakos jų poveikiui, yra tik tam, kad būtų lengviau juos vieną nuo kito atskirti. Vieną iš valiklių rekomenduojama naudoti virtuvėje, o kitą voniai ir likusiai namų daliai valyti. Sunbeam XXL dėl jo puikių sugeriamųjų savybių ir dydžio galima naudoti kaip rankšluostį kūnui šluostyti (kelionėje, baseine, sveikatingumo, sporto centruose ir pan.), kaip rankšluostį plaukams džiovinti, rankšluostį vaikams arba asmenims, kurių jautri oda. Jį taip pat galima naudoti įvairių rūšių grindims blizginti, automobilių kėbulams valyti ir blizginti arba naminių gyvūnų kailiui džiovinti.

Naudojimas

Sunbeam rekomenduojama naudoti sausą arba-sudrėkintą (drėgnas geriau sugeria), renkant juo vandenį, likusį ant valomo paviršiaus panaudoju baltą arba kreminę medžiagą. Valymo metu reikia nuolat skalauti švariame vandenyje, esant dideliam purvui galima naudoti antibakterinį muilą NanoSilver.Panaudotus valiklius reikia skalbti rankomis ant bakteriniu muilu NanoSilver arba automatinėje skalbyklėje iki 60 °C temperatūroje, naudojant bet kokias skalbimo priemones be minkštiklių. Vengti intensyvaus džiovinimo bei nedžiovinti automatinėse džiovyklėse arba ant šildytuvų.

Suskleisti

VEIDO IR KŪNO GROŽIUI

Mūsų kūno šluostėmis neapsunkinate savo odos nereikalingomis ar net kenksmingomis medžiagomis, nes jų naudojimui reikalingas tik grynas vanduo. Raypath ecobodycare. Kiekviena moteris trokšta, kad jos veido oda būtų sveika ir graži. Šiuolaikinėje rinkoje yra neribotas kiekis pačių įvairiausių preparatų, kurių gamintojai žada mums, kad poveikis bus nuostabus ir greitas.

Daugiau…

Kosmetikos priemonės, nors būtinos ir vertingos, vis dėlto savo sudėtyje turi cheminių medžiagų, kurios gali neigiamai paveikti odą, o kartais net ir pakenkti mūsų organizmui. Ypač kosmetikos priemonės, skirtos makiažui valyti, bei šveitikliai savo sudėtyje turi skiediklių ir kitų toksinių medžiagų, kurios sudirgina odą, akis ir gali sukelti chronišką alergiją.
Graži, sveika ir švelni oda yra tinkamos priežiūros rezultatas. Apie priežiūrą galime pasakyti, kad ji tinkama tik tada, kai oda yra optimaliai drėkinama, atitinkamai maitinama bei sėkmingai saugoma nuo išorės poveikio. Kad kiekvieną dieną galėtume užtikrinti odai tokią priežiūrą, sukūrėme ypatingą natūralumo ir naujausios biotechnologijos mišinį. Specialistai siūlo puikiausios kokybės kūno priežiūros gaminių reguliariam naudojimui. Naudodami juos kiekvieną dieną esate garantuoti, kad jūsų oda atrodys sveikai ir gražiai.

Face glove Face glove – šluostė makiažui valyti. Šluostė Face Glove puikiai nuvalo makiažą (ir atsparų vandeniui), bakterijas ir likusius odos nešvarumus tik naudojant gryną vandenį. Nesuerzina jautrios odos, puikiausiai tinka prižiūrėti riebiai odai, nuo kurios pašalina per didelį riebumo kiekį. Taip pat veikia kaip švelnus šveitiklis, kuris skatina odos kolageno ir elastino gamybą. Neerzina akių, todėl jį gali naudoti ir asmenys, nešiojantys kontaktinius lęšius.Panaudojimas ir priežiūra Face Glove pakanka sudrėkinti ir lengvai išgręžti. Po kiekvieno panaudojimo praskalauti vandenyje natūraliu muilu NanoSilver. Retkarčiais rekomenduojama išskalbti automatinėje skalbyklėje iki 40 °C temperatūroje. Nenaudoti jokių vandenį minkštinančių priemonių. Džiovinti šiltoje, gerai vėdinamoje vietoje.

Face Cleaner Pirštinė veidui ir kaklui šveisti. Pirštinaitė puikiai pašalina nuo odos paviršiaus apmirusių ląstelių sluoksnį, taip nuvalo, atgaivina ir išlygina odą, skatina intensyviam atsinaujinimui. Ši priemonė neleidžia atsirasti ant odos dėmėms, išlaisvina odos poras, dėl to oda lengvai įsisavina aktyviąsias medžiagas, esančias kosmetikos priemonėje. Masažo metu pagerėja kraujo apytaka ir oda pradeda gaminti kolageną, todėl ji tampa elastinga ir stangri.

body Cleanerbody Cleaner – pirštinė, skirta kūno priežiūrai.Pirštinė nuvalo nuo odos paviršiaus apmirusias ląsteles, nešvarumus ir riebalų perteklių, dėl to skatinamas odos atsinaujinimas. Naudojant šveitiklį oda yra optimaliai paruošiama įsisavinti aktyviąsias medžiagas, esančias naudojamoje kosmetikos priemonėje. Masažo metu yra pašalinamas suragėjęs odos sluoksnis, žymiai pagerėja kraujo apytaka, sušvelnėja kūno oda, o kūnas tampa stangresnis. Reguliariai naudojant išnyksta raukšlės ir žymiai sumažėja celiulito efektas, taip pat sumažėja odos dėmių kiekis.

Naudojimas ir priežiūra.

Šlapia pirštine švelniai, apvaliais judesiais masažuoti kūną. Nusausinti kūną ir patepti jį kremu. Procedūrų dažnumą pritaikyti individualiai, priklausomai nuo odos jautrumo, maksimaliai 2–3 kartus per savaitę. Pradžioje nerekomenduojama masažuoti per daug intensyviai ir ilgai, kartais trumpam oda gali lengvai parausti. Panaudojus pirštinę išskalauti vandenyje natūraliu muilu NanoSilver. Galima skalbti automatinėje skalbyklėje iki 60 ºC temperatūroje, nenaudoti vandenį minkštinančių priemonių.

body glove – pirštinė kūnui prausti ir prižiūrėti. Nepaprastai minkšta ir švelni pirštinė kūnui prausti ir prižiūrėti, pagaminta iš puikios kokybės mikropluošto. Puikiausiai tinka naudoti tiek kasdienei priežiūrai, tiek ir kelionėje arba atliekamo darbo metu. Dėl aukščiausios pluošto Body Glove gamybos technologijos nuolatos naudojant pirštinę idealiai pašalinamas purvas, riebalai ir mirusios odos ląstelės, oda optimaliai paruošiama kosmetinio kremo įsisavinimui. Švelnus masažas praplečia odos poras ir atveria prakaito maišelių kanalėlius, dėl to oda geriau kvėpuoja. Taip pat gerokai paspartėja kraujo apytaka, o tai veikia odos elastingumą, susidaro sąlygos išsaugoti ją sveiką ir jauną. Pirštinė yra hipoalerginė, nepažeidžia odos, naudojama kasdien suteikia malonų komforto ir gaivumo jausmą. Puikiai tinka vaikų odai, taip pat asmenims, kurie nuolat rūpinasi savo sveikata ir asmens higiena, tačiau jų oda jautriai reaguoja į muilą ir kitas kūno priežiūros priemones.

EKOLOGINĖ VEIDO IR KŪNO PRIEŽIŪRA.

Naudojimas ir priežiūra. Drėgna pirštine švelniai, apvaliais judesiais plauti kūną Nusausinti odą ir patepti kremu. Rekomenduojama naudoti kasdien. Panaudojus pirštinę, praskalauti vandenyje natūraliu muilu NanoSilver. Leidžiama skalbti automatinėje skalbyklėje iki 60 °C temperatūroje, nenaudojant vandens minkštiklių.

Suskleisti

RINKINIAI

Rinkinys namams / biurui. Grindims ir langams, 18 dalių
Rinkinys automobiliui, 4 dalių
Rinkinys vaikams, 5 dalių
Kosmetikos rinkinys, 4 dalių
Rinkinys gyvūnams, 7 dalių

Daugiau…

Rinkinys grindims ir langams, 18 dalių

Pilnas priemonių rinkinys, kurio pagalba galima kompleksiškai valyti visus nešvarius paviršius (visų rūšių grindis, keraminės plytelės, sienos, tapetai, langai, veidrodžiai ir pan.), virtuvės ir vonios kambario įrangą (praustuvai ir plautuvės, vonia, armatūra, namų apyvokos įrengimai), įrengimai: RTV ir kompiuteriai, įvairi namų apyvoks ir biuro įranga. Skirtingai nei tradiciniais metodais, kuomet naudojamos cheminės valymo priemonės, Raypath valymo technologia NanoSilver naudoja tiktai vandeniu drėkinamus valiklius. Spartesnis, efektyvesnis bei finansiškai palankesnis valymas tai ne vienintelė siūlomo valiklių rinkinio nauda, nepaprastai svarbu yra tai, kad nenaudojamos jokios cheminės valymo priemonės. Tai ne tik žingsnis kovoje su alergija, bet ir konkretus veiksmas kovojant už ekosistemos apsaugą.

Turinys:

101 Valiklis mini baltas 2 | 141 Balta pirštinė 2 | 142 Pirštinė priežiūrai 1 | 143 Rausva pirštinė 1 | 51 Balta pagalvėlė grindims | 152 Pagalvėlė grindų priežiūrai 1 | 153 Rausva pagalvėlė grindims 1 | 154 Pagalvėlė grindims balta-nauja 1 | 201 Ekspresas langų priežiūrai | 310 Teleskopinis aluminio kotelis. 1,65 m | 312 Laikiklis 1 | | 313 Alkūnė ekspresui 1 | 401 Valiklis Sunbeam akiniai 1 | 403 Valiklis Sunbeam Duo 1 | 408 Valiklis Sunbeam XXL | 412 Valiklis Sunbeam R-rožinis 1

Rinkinys automobiliui, 4 dalių

Pilnas priemonių rinkinys, kurio pagalba galima kompleksiškai valyti visus nešvarius paviršius (visų rūšių grindis, keraminės plytelės, sienos, tapetai, langai, veidrodžiai ir pan.), virtuvės ir vonios kambario įrangą (praustuvai ir plautuvės, vonia, armatūra, namų apyvokos įrengimai), įrengimai: RTV ir kompiuteriai, įvairi namų apyvoks ir biuro įranga. Skirtingai nei tradiciniais metodais, kuomet naudojamos cheminės valymo priemonės, Raypath valymo technologia NanoSilver naudoja tiktai vandeniu drėkinamus valiklius. Spartesnis, efektyvesnis bei finansiškai palankesnis valymas tai ne vienintelė siūlomo valiklių rinkinio nauda, nepaprastai svarbu yra tai, kad nenaudojamos jokios cheminės valymo priemonės. Tai ne tik žingsnis kovoje su alergija, bet ir konkretus veiksmas kovojant už ekosistemos apsaugą.

Turinys:

145 Balta pirštinė L 1 | 147 Rausva pirštinė L 1 | 148 Balta pirštinė nauja L 1 | 409 Valiklis Sunbeam XL 1

Rinkinys vaikams, 5 dalių

Rinkinys buvo sukurtas specialiai mažiesimes. Valiklių dydis pritaikytas pagal mažųjų vartotojų poreikius bei galimybes. Visų produktų veiksmingumas yra lygiai toks pat kaip ir jų didesnieji atitikmenys. Galime kartu savo mažyliais valyti, žaisdami mokyti juo savarankiškumo, tuo pačiu nesibaimindami dėl chemijos preparatu įtakos mūsų vaikų sveikatai.

Turinys:

171 Balta pirštinė S 1 | 172 Pirštinė priežiūrai S 1 | 173 Rausva pirštinė S 1 | 174 Balta pirštinė nauja S 1 | 415 Valiklis Sunbeam Jūrinis M 1

Kosmetikos rinkinys

 • Body Cleaner – pirštinė viso kūno šveitimui ir priežiūrai
 • Face Cleaner – pirštinė veidui ir kaklui šveisti
 • Face Glove – pirštinė makiažui valyti
 • Kremas Golden Ray

Gyvūnų priežiūros rinkinys

*Balta pirštinė*Dryžuota pirštinė*Rožinė pirštinė*Valiklis „Sunbeam XL S“*Vanduo su nanosidabru -sidabrinis vanduo 50 ml*„Nanosilver“ muilas -natūralus muilas 100g

Suskleisti

RANKŠLUOŠČIAI

Tai praktiškas, daugiafunkcis rankšluostis, pagamintas iš geriausio mikropluošto, kurio storis vos 10 mikrometrų, papildytas nanosidabro dalelių, kurios ypač veiksmingai blokuoja mikroorganizmų vystymąsi.

Naudojimas

Naudoti viso kūno arba plaukų džiovinimui. Švelniais, apvaliais judesiais arba vietomis pridėti prie odos, kad nuo jos būtų pašalintas drėgmės sluoksnis. Plaukus džiovinti lengvai trinant juos rankšluosčiu arba susukti ant galvos tiurbaną ir palaukti, kol jie pradžius

Daugiau…

Rankšluostį galima visokeriopai naudoti vietose, kuriose gali būti ypač didelė virusų, bakterijų bei grybelių sankaupa ir tuo pat metu būtina laikytis higienos. Sunbeam SPORT puikiausiai pasiteisina po prausi-mosi namuose, maudynių baseine, paplūdimyje, sporto salėje, SPA, pirtyje arba kelionėje. Puikios audinio sugeriamosios savybės užtikrina intensyvią drėgmės absorbciją nuo odos paviršiaus ir plaukų, taip pat stabdo greitą vandens nutekėjimą, kas vyksta naudojant paprastus rankšluosčius. Be to, puikiausiai sugeria nuo odos visus nemalonius kvapus, kurie atsiranda po intensyvaus raumenų darbo.Patvarus, atsparus dėvėjimui audinys užtikrina ilgalaikį rankšluosčio naudojimą neprarandant savo puikiųjų savybių.rankšluosčio priežiūraPo naudojimo rankšluostį Sunbeam SPORT išskalauti vandenyje, geriausiai pridėjus natūralaus muilo NanoSilver. Leidžiama skalbti automatinėje skalbyklėje iki 60°C temperatūroje, nenaudojant vandens minkštiklių.

Suskleisti

MAISTO PAPILDAI

Wellbeing detox – organizmo valymui
Vitaminas C – organizmo stiprinimui
Colostrum Cavalli – imuninei sistemai
Brain & Memory Fuel – atminčiai gerinti

Daugiau…

Wellbeing detox

Natūralių augalinių ekstraktu pagrindu sukurtas dietos papildas pagerina medžiagų apykaitos pašalinių produktu šalinimo iš organizmo procesus.

ORGANIZMO DETOKSIKACIJA ĮTAKOJA SAVIJAUTĄ BEI ORGANIZMO ATSPARUMĄ

Kiekvieną dieną esame veikiami toksinų (smogas, išmetamosios dujos, nesveika dieta, stresinis gyvenimo būdas, agresyvios cheminės medžiagos), kurie pamažu nuodija mūsų organizmą. Galime stengtis juos riboti, tačiau negalimi jų visisškai išvengti. Tinkamai atlikta organizmo detoksikacija daro įtaką savijautai, gyvybingymui bei atsparumui. Kadangi žinome, koks svarbus sistemingas kūno valymas, sukūrėme Wellbeing Detox papildą.

Dilgėlių ekstraktas

 • Pagerina medžiagų apykaitą
 • Tai teigiamai veikia kasos, kepenų ir skrandžio veiklą
 • Palankiai veikia raudonųjų kraujo kūnelių gamybą organizme

Kiaulpienės šaknies ekstraktas

 • Vitaminų, mineralų ir nesočiųjų riebiųjų rūgščių dėka jis teigiamai veikia virškinimą ir virškinimo sistemos darbą
 • Valo organizmą
 • Pagerina metabolizmą bei medžiagų apykaitą

Pankolių šaknų ekstraktas

 • Pagerina virškinimą
 • Stiprina organizmo atsparumą
 • Pagreitina svorio metimą dėl didelio skaidulų kiekio ir mažos energetinės vertės
 • Turi priešuždegiminių ir antibakterinių savybių

Margainio ekstraktas

 • Teigiamai veikia kepenų veiklą
 • Daro teigiamą poveikį cholesterolio lygio ir atsparumo insulinui reguliavimui
 • Turi priešuždegiminių ir detoksikuojančių savybių

SUDĖTIS

Dilgėlių ekstraktas 4:1, hidroksipropilometiloceliuliozė, kiaulpienių šaknų ekstraktas 4:1, margainio ekstraktas standartizuotas 70 % silimarinai, pankolių šaknies (Foeniculum vulgare) ekstraktas 4:1, skėstašakio kamro ekstraktas 5% andografolidų, lipnumą reguliuojanti medžiaga (riebalų rūgščių magnio druskos)

Vitaminas C

su kurkumo sir imbiero ekstraktais yra dietos papildas, kuris papildo organizme askorbino rūgšties atsargas būtinas normaliai organizmo veiklai Tai vienas svarbiausių vitaminų, kurio organizmas privalo gauti kiekvieną dieną.

NATŪRALUS ORGANIZMO STIPRINIMAS

Vitamino C žmogaus organizmas savaime nepasigamina taip pat negali jo kaupti. Todėl šio vitamino organizmas privalo gauti su maistu. Šiuolaikinio miasto kokybė bei laiko trūkumas gaminti pilnaverčius patiekalus vis dažniau skatina mus suteikti organizmui būtinus mineralus ir vitaminus kartu su dietos papildais.

Erškėtrožė

 • Padeda teisingai orgnizmo atsparumo, kvėpavimo takų, virškinamojo trakto bei šlapimo takų veiklai.
 • Erškėtrožėse taip pat yra flavonoidai, natūralios ir labai aktyvios biologinės medžiagos, kurios pasižymi antioksidantinėmis savybėmis

Imbieras

 • Skatina organizmo atsparumą.
 • Turi stimuliuojančių ir tonizuojančių savybių, kurių dėka stiprinamas atsparumas nuovargiui
 • Be to pasižymi antioksidantinėmis savybėmis – apsaugo DNA, baltymus ir lipidus nuo oksidantų įtakos

Kurkuma

 • Prieskonis, kurio savybės jau nuo seno naudojamos tiek Tolimųjų Rytų virtuvėje, tiek tradicinėje medicinoje
 • Tai vienas stipriaisių natūralių antioksidantų
 • Turi labai stiprų priešuždegiminį, preišvirusinį, antibakterinį bei valomąjį poveikį.

SUDĖTIS

Erškėtrožių ekstraktas (Rosa canina) standartizuotas 70% vitamino C, hidroksipropilometiloceliuliozė, imbiero šaknies (Zingiber officinale) ekstraktas 4:1, ciberžolės (Curcuma longa) ekstraktas 4:1, lipnumą reguliuojanti medžiaga – kalcio karbonatas

Colostrum

Tai pirmasis pienas, kuris užtikrina apsaugą ir atsparumą naujagimiams pirmajame jų gyvenimo etape, kada jie yra labiausiai rizikuoja sąlytį su mikrobais ir bakterine flora.

DIDELIS KIEKIS IMMUNOGLOBULINO IGG BEI B GRUPĖS VITAMINŲ

Colostrum motinos perduoda atsparumo medžiagas stimuliuojančias augimą ir saugančias naują gyvybę nuo neigiamo išorės poveikio. Sudėtyje yra daug svarbių medžiagų, kurios yra pirmasis ir svarbiausias maisto šaltinis imuninei sistemai. Colostrum Cavalli – remdamiesi daugybe tyrimų nusprendėme sukurti aukštos kokybės ir efektyviausią maisto papildą, kuriame būtų lenkiškos kilmės arklių priešpienis (colostrum), gautas per kelias valandas po jauniklių gimimo.

Vitaminai B1, B2, B6, B12

 • Ląstelių apsauga nuo oksidacinio streso
 • Puikus regėjimas
 • Palaikyti optimalų hemoglobino kiekį kraujyje
 • Imuninės sistemos veikla
 • Hemoglobino gamyba
 • Taisyklinga širdies veikla
 • Taisyklinga nervų sistemos veikla
 • Taisyklinga psichinių funkcijų veikla
 • Sveika oda
 • Taisyklinga cisteino sintezė
 • Tinkamas homocisteino metabolizmo palaikymas
 • Natūralios gleivinės būklės palaikymas

Pantoteninė rūgštis (vitaminas B5)

 • Atitinkamo lygio kognityvinių įgūdžių palaikymas
 • Subalansuotos, geros savijautos užtikrinimas

Biotinas (vitaminas B7), niacinas (vitaminas B3)

 • Tinkama nervų sistemos veikla
 • Tinkamų psichikos funkcijų palaikymas
 • Sveiki plaukai
 • Sveika oda
 • Natūralios gleivinės būklės palaikymas

SUDĖTIS

Colostrum 30% IgG, hidroksipropilometiloceliuliozė (kapsulės apvalkalas), užpildančioji medžiaga – mikrokristalinė celiuliozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga (riebalų rūgščių magnio druskos), niacinas (nikotino rūgšties amidas), vitaminas B5(Kalcio D-pantotenatas), vitaminas B12 (cianokobalaminas), vitaminas B6 (piridoksino hidrochloridas), vitaminas B2 (riboflavinas) , vitaminas B1 (tiamino hidrochloridas) . biotinas (D-biotinas)

Brain & Memory Fuel

Su ginkmedžio ir mažalapės bakopos ekstraktu tai dietos papildas, kusis dėl jame esančių aktyviųjų medžiagų efektyviai pagerina atmintį, koncentraciją ir suteikia gyvybinių jėgų

ATLIK POZITYVIUS SAVO GYVENIMO POKYČIUS IR SUKURK IŠ JŲ SAVO RITUALUS

Gyvybinių jėgų paslaptis slypi sveikoje, subalansuotoje dietoje, fiziniame aktyvume bei atitinkamai parinktų papildų. Sukūrėme dietos papildą Brain & Memoru Fuel, kurio tikslas yra natūraliai naikinti streso pasekmes, pagerina savijautą bei atmintį ir koncentraciją. Dėka atidžiai parinktų augalinių ekstraktu produktas teigiamai veikia tiek kūno tiek smegenų veiklą.

Mažalapių pakopų ekstraktas

 • Pagerina centrinės nervų sistemos veiklą
 • Padeda gydyti nemigą
 • Pagerina atmintį ir koncentraciją

Ginkmedžio ekstraktas

 • Pagerina kraujo apytaką
 • Pagerina atmintį ir koncentraciją
 • Pagerina regėjimo bei klausos kokybę

Ašvaganda

 • Mažina stresą
 • Pagerina organizmo atsparumą bei gyvybingumą
 • Pagerina atminties procesus
 • Padeda išlaikyti stabilią emocinę pusiausvyrą

Rodiola

 • Pagerina smegenų veiklą
 • Pagerina fizinę būseną ir ištvermę
 • Pagerina širdies veiklą
 • Optimalizuoja nervų sistemos veiklą

SUDĖTIS

Mažalapės bakopos (Bacopa monieri) ekstraktas 4:1, rodiolos ekstraktas 4:1, ašvagandos ekstraktas 4:1, ginkmedžio ekstraktas, standartizuotas 18 % glikozidų, 4 % terpeninių laktonų), hidroksipropilometiloceliuliozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga (riebalų rūgščių magnio druskos)

Suskleisti

MUILAS SU NANOSIDABRU

Tai unikalus valiklis praturtintas nanosidabro dalelėmis, turintis savybę pašalinti mikroorganizmus, stabdyti pelėsių bei grybelių vystymąsį, užtikrinantis dezinfekciją bei antibakterinę apsaugą. Todėl ten, kur yra nanosidabro dalelės, žūna bakterijos. Natūralus muilas be dažiklių, detergentu bei kitų kenksmingų alergizuojančių medžiagų, todėl jį galima naudoti kasdienei kūno priežiūrai bei prausimui.

Daugiau…

Muilo panaudojimas:

 • sunkiai pašalinamiems nešvarumams, sanitarinės bei virtuvės įrangos valymui;
 • dezinfekuoti sportinę avalynę bei kitą, kadangi likviduojamos bakterijos bei nemalonus prakaito kvapas;
 • prižiūrėti augalams, tada purškiame vazoninius augalus vandeniu su ištirpintu muilu.

Muilas yra būtinas įvairių negalavimų gydymui papildyti:

 • pėdų ir nagų grybelis;
 • bakterinis odos užkrėtimas;
 • aknė paprastoji, rausvoji, inkštirai;
 • stafilokokinės infekcijos;
 • plaukų folikulų infekcija;
 • seborėjos dermatitas;
 • kontaktinė alergiška egzema, kontaktinė nealergiška egzema;
 • alergijos;
 • AD (Atopinis dermatitas);
 • pažeidimai, nudegimai, sužalojimai, žaizdos;
 • seborėjaus pleiskanos;
 • pernelyg gausus prakaitavimas;
 • psoriazė;
 • nuogulos, visų laipsnių nudegimai, nemalonus viso kūno bei kojų kvapas.

Naudojimo būdas ir pritaikymas:

Produktas naudojamas išoriškai ligos pažeistai odai.
Taip pat galima naudoti kaip dezinfekavimo priemonę. Tada reikia ištirpinti vandenyje gabalėlį muilo ir nupurkšti nešvarų paviršių.

INGREDIENTS:

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Palmitic Acid, Sodium Chloride, Glycerin, Tetrasodium Edta, Argentum Colloidale.

Suskleisti

KONCENTRUOTI SKLALBIMO SKYSČIAI SU NANOSIDABRU

Balti ir šviesūs audiniai – sugrąžina nepriekaištingą baltumą ir neleidžia pilkėti
Spalvoti audiniai – išsaugo spalvų gyvumą ir intensyvumą
Juodi ir tamsūs audiniai – išsaugo spalvų gyvumą, stiprina apsaugą nuo išblukimo

Daugiau…

Bendrosios savybės

Skysčiai užtikrina puikią švarą ir audinių priežiūrą. Yra nepaprastai veiksmingi šalinant nešvarumus ir tuo pat metu yra palankūs supančiai aplinkai. Koloidalinio sidabro dalelės išskalbtiems drabužiams suteikia antibakterinių ir priešgrybelinių savybių. Palieka malonų, švelnų ir ilgai išliekantį gaivumo kvapą. Idealiai tinka skalbti automatinėse skalby-klėse visokiausių rūšių audinius. Dėl koncentruotos formulės galima atlikti net 17 skalbimų.

Užtikrina nepriekaištingą švarą bei audinių priežiūrą. Išsaugo spalvų intensyvumą ir ilgaamžiškumą. Palieka ilgalaikį šviežumo aromatą. Koncentruotos formulės dėka pakanka net 17 skalbimų. Skystis nepaprastai veiksmingai šalina nešvarumus ir neteršia aplinkos. Sudėtyje esantis koloidinis sidabras išskalbtiems audiniams suteikia antibakterinių ir priešgrybelinių savybių.

Palieka malonų ir švelnų kvapą. Idealus skalbti automatinėse skalbimo mašinose įvairių rūšių skalbinius, taip pat Raypath valiklius.

Skysčių sudėtis: 5–15% anijoninės veiksniosios paviršiaus priemonės, 5–15% nejoninės veiksniosios paviršiaus priemonės, <5% muilas,<5% fosfonianai, <5 % EDTA ir jo druskos, enzimai, koloidalinis

sidabras. Kvapų kompozicija: Geraniol, Butylphenyl, Methylpropional, Citronellol, Konservuojančiosios medžiagos: Methylisothiazolinone, Methylchlo-roisothiazolinone.

Suskleisti

WC VALYKLIS SU NANOSIDABRU

Be šveitimo, įbrėžimų ir nemalonaus kvapo. Profesionali tualeto valymo priemonė. Labai švelnius valomam paviršiui ir maloniai kvepia * labai efektyvus * naikina mikrobiologinę aplinką ir pašalina nemalonius kvapus * sterilizuoja ir nuodugniai valo unitazo kriauklę * sudėtyje yra antibakterinio nanosidabro

Daugiau…

Panaudojimas: nuvalo nuosėdas ir įsisenėjusias dėmes * specialios formulės dėka puikiausiai susilieja su paviršiumi, dėl ko vienodai patenka į visas atokiausias unitazo vietas

Naudojimo būdas: Skystį reikia vienodu sluoksniu paskirstyti po unitazo ranto apačia, po to palikti mažiausiai 30 minučių, o paskui nuskalauti vandeniu.

Suskleisti

Jei susidomėjote – rašykite, skambinkite, atsiųsime kainas.

Ir, žinoma, esate laukiami mūsų biure, suteiksime daugiau naudingos informacijos ir patarimų.

Lietuvių